۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۷:۱۶

قلعه‌گنج‌نیوز: موسی برزگری مدیر عامل بنیاد علوی تأکید کرد شایعاتی که درباره ارتباط بنیاد علوی و بنیادی با همین عنوان در نیویورک مطرح می‌شود، کذب است و از اساس صحت ندارد. بنیاد علوی ایران یکی از مجموعه‌های تحت پوشش بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است که تمام بودجه خود را از این بنیاد دریافت می‌کند و فعالیت اقتصادی ندارد.

مدیر عامل بنیاد علوی با تأکید بر این نکته که سود حاصل از فعالیت‌های اقتصادی بنیاد مستضعفان صرف پروژه‌های محرومیت زدایی توسط بنیاد علوی می‌شود، ادامه داد: بودجه بنیاد علوی در طرح‌های محرومیت‌زدایی در کشور هزینه می‌شود و طرح ادعاهایی درباره صرف بودجه این بنیاد برای اهداف سیاسی و در خارج از ایران دروغ و از اساس باطل است.

برزگری به برخی ادعاهای مطرح شده در فضای مجازی اشاره  کرد و گفت: ادعاهایی درباره خرید و فروش نفت و ارز توسط بنیاد علوی مطرح شده است که کاملاً دروغ است و من تأکید می‌کنم که بنیاد علوی در ایران، نه‌تنها هیچ فعالیت اقتصادی ندارد؛ بلکه بودجه خود را تمام و کمال از بنیاد مستضعفان دریافت می‌کند.

برزگری با اشاره به جنگ روانی رسانه‌های ضدانقلاب برای تخریب نهادهای انقلابی گفت: برخی تلاش می‌کنند از تشابه نام بنیاد علوی، با تشکیلاتی در آمریکا، ذهنیت افکار عمومی را با اهدافی خاص علیه بنیاد مستضعفان مخدوش کنند.

برزگری تأکید کرد که بنیاد علوی هیچ ارتباطی با بازار ارز ندارد: براساس تصمیم و سیاست‌های بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی تنها بر روی رفع محرومیت در استان‌های کمتر توسعه یافته و کمک به اقشار آسیب‌پذیر متمرکز است و تاکنون اقدامات خوبی هم در این زمینه انجام شده است.

موسی برزگری ضمن تشریح برخی اقدامات بنیاد علوی در حمایت از اقشار آسیب‌پذیر به طرح هایی چون حمایت از مادران باردار و شیرده، حمایت از خانواده‌های دارای فرزند چند قلو و چند معلول، وام‌های اشتغال‌زایی یارانه دار روستایی و طرح پیشرفت و آبادانی قلعه‌گنج و حمایت از دانش آموزان محروم در کشور اشاره کرد و از رسانه‌ها خواست تا برای معرفی خدمات بنیاد علوی به مردم مساعدت بیشتری داشته باشند.

برزگری در پایان به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب درباره معرفی خزانه‌داری آمریکا به عنوان اتاق جنگ اقتصادی علیه کشورمان اشاره و تأکید کرد: شایعاتی که عموماً توسط ضدانقلاب در فضای مجازی علیه نهادهای انقلابی منتشر می‌شود، هدفی جز بدبین کردن مردم به نظام و آن‌هم در ۴۰ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ندارند.

برزگری گفت: ما در مسیر خدمتگزاری به مردم و رفع محرومیت و استضعاف مصمم هستیم و هرگز دروغ پراکنی و شایعه سازی‌های ضدانقلاب ما را از مسیرمان منحرف نخواهد کرد.

 

ارسال دیدگاه
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط بنیاد علوی در وب منتشر خواهد شد.
  • لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید. پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار شهرهای نمونه اقتصاد مقاومتی

فعالیت‌های بنیاد علوی
 گزارش تصویری کامل از مراسم شب احیا، شب بیست و سوم ماه رمضان در قلعه گنج
راهپیمایی مردم قلعه گنج در گرمای 50 درجه
مراسم احیا در مسجد جامع قلعه‌گنج برگزار شد
بیمارستان‌هایی که به همت بنیاد در قلعه گنج ساخته شد
قلعه گنج
روزهای خوب و خوب‌تر قلعه‌گنج در راه است…
نامه تشکر دانش‌آموزان قلعه‌گنجی به رهبر معظم انقلاب
رفع تصرف اراضی ملی در صولان قلعه‌گنج
دهیاران محرک پویایی فعالیت‌ها
بنیاد علوی هیچ فعالیت اقتصادی ندارد
کاهش ۲۳ درصدی تصادفات در سال ۹۶
امنیت پایدار شده و سرمایه گذاران احساس امنیت دارند
اجرای اولین طرح صنایع معدنی در شهر الگوی اقتصاد مقاومتی
اختلاف چند ساله دو طایفه در قلعه گنج با صلح و آشتی به پایان رسید
راهکاری برای کاهش ضرر کشاورزان
۲۸ درصد ورودی به زندان در قلعه گنج کاهش یافته است
اجرای الگوی اقتصاد مقاومتی قلعه گنج در ۱۰ نقطه از کشور
مهم برای ما امیدی است که در مردم «قلعه گنج» به وجود آمده
با پول نفت کشور آباد نمی شود